Director Agentia Brancoveanu

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

MKB Romexterra Bank angajeaza director la Agentia Brancoveanu

CERINTE

Conditii de participare:
- studii superioare economice (diploma de licenta);
- curs - Sales Skills- ;
- cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara;
- 2 ani experienta in domeniul financiar-bancar;
- abilitati operare PC, utilizare Windows;
- atentie deosebita la detalii; initiativa;
- abilitati de rezolvare a problemelor;
- cunoasterea buna a limbii engleze;
- aptitudini deosebite de lucru cu clientul;
- organizat si capabil sa lucreze sub presiune;
- aptitudini de comunicare excelente;
- cunoasterea OUG nr. 99/2006 privind institutiile de credit si adecvarea capitalului.

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic ulterior.
Nu vor fi luate ¿n considerare cererile candidatilor care nu ¿ndeplinesc conditiile cerute.

MKB Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.