DIRECTOR ADMINISTRATIV

TOP LINE MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ocupa de sustinerea activitatii celorlalte departamente prin crearea unui mediu de lucru optim si furnizarea datelor si materialelor necesare, conform cerintelor companiei.
Responsabilitati:
- Administreaza masinile companiei
- Pastreaza evidenta tuturor bunurilor aflate in inventarul companiei
- Rezolva in timp problemele adminstrative;
propune modalitati de imbunatatire a activitatii administrative si implementeaza schimbarile aprobate de manager;

CERINTE

-Studii superioare;
- Experienta profesionala in domeniu;
- Cunoasterea unei limbi straine (limba engleza prioritar);
- Abilitati de comunicare de nivel ridicat, scris si verbal;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Orientare catre eficienta, initiativa, spirit organzatoric.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.

Lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, cosmetica-SPA-manichiura-pedichiura.