DIRECTOR ADMINISTRATIV

Adevarul Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si urmareste activitatea angajatilor din subordine
- monitorizeaza achizitiile si dotarile din cadrul trustului; analizeaza si negociaza oferte de achizitii
- centralizeaza si pregateste listele de investitii/dotari
- se ocupa de aprovizionarea cu materiale; receptioneaza marfurile destinate serviciilor/birourilor/compartimentelor din cadrul trustului
- asigura realizarea si implementarea cerintelor legale pentru buna func¿ionare a companiei
- controlor al calitatii, obtine autorizatii de functionare PSI, SSM, ISCIR, MEDIU etc
- verific¿ starea de conformitate a parcului auto din dotare
- urmareste/verifica/organizeaza activitatea firmei prestatoare de servicii de paza
verific¿ ¿n permanenta starea cladirii/asigura buna functionare a echipamentelor tehnice
- urmareste bunul mers al inventarierii anuale din toate societatile trustului

CERINTE

- studii superioare
- experienta de specialitate min 3 ani
- experienta in functii de conducere min 2 ani
- operare calculator- MS Office,Internet
- aptitudini manageriale (organizatorice, decizionale, de conducere, coordonare si control)
- spirit de observatie, sociabilitate, rezistenta la stres, bun negociator.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala
- asigurare medicala privata gratuita
- cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament.

Suntem un trust de presa tanar, dar avem in portofoliu publicatii cu istorie pe piata media romaneasca.
Adevarul este un cotidian de traditie, iar publicatiile Dilema Veche, Dilemateca si Romania literara sunt proiecte inedite care au creionat drumul presei cultural-literare la inceputul anilor `90. Click este un cotidian cu o existenta mai scurta, dar cu o ascensiune rapida in bransa tabloidelor.