Director Administrativ

S.C. FC SPORTUL STUDENTESC S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-in domeniul administrativsi al aprovizionarii
-Raspunde de administrarea cladiriilor clubului
-tine evidentasi urmareste derularea contractelor incheiate de societate pentru asigurarea de utilitati necesare desfasurarii activitatii curente (energie, apa, comunicatii, etc.);
-Supravegheaza respectarea normelor igienico-sanitare la locul de munca asigurand conditii corespunzatoare de lucru pentru salariatii societatii;
-Asigura aprovizionarea in bune conditiisi la timp a societatii, cu materialelesi serviciile necesare desfasurarii in bune conditii a activitatii;
-Asigura dotareasi supravegheaza intretinereasi pastrarea in bune conditii a tuturor bunurilor mobile aflate in incinta sediului societatii;
-Asigura gestionarea valorilor materialesi evidenta operativa a inventarului gospodaresc al tuturor bunurilor de inventar al societatiisi confruntarea cu evidentele contabile;
-Asigura procurarea materialelorsi rechizitelor de birou, efectuand distribuirea acestora pe compartimente, conform necesarului stabilit.
-Planificarea, coordonarea si supervizarea lucrarilor de investitii constructii civile (repartii, extinderi, etc)
- Coordonarea lucrarilor de intretinere si reparatii auto
- Coordonarea lucrarilor de intretinere si reparatii administrative (sedii, hale de productie, etc)
- Supravegherea utilizarii rationale a resurselor si cheltuielilor pe bugete
- Raspunde de intocmirea tuturor formelor legale si mentinerea bunelor relatii in raport cu institutiile statului si anumitor societati private (E-ON, RAJAC, etc)

CERINTE

- Studii superioare
- Riguros, organizat, responsabil, ambitios, cu grad mare de implicare
- Bun organizator
- Experienta in munca de conducere de minim 3 ani;
-Cunostinte in domeniul economic, al activitatii de administrare si transporturi;
-Buna comunicare interpersonala si relationala;
-Initiativa si capacitate de lucru;
-Abilitati de planificare, organizare, conducere si control a activitatii;
-Aptitudinea de a urmari sarcini si obiective multiple;
-Cunoasterea limbii engleze;
-Cunostinte de operare pe calculator;
-Posesor carnet de conducere categoria B;
-Adaptare la un program de lucru flexibil.

Cel mai puternic centru de copii si juniori din Romania, cel mai vechi club din Romania.