DIRECT SALES REPRESENTATIVES - Suceava, Iasi, Bacau, Focsani, Buzau, Braila, Galati, Tulcea, Constanta, Mangalia

FINANSBANK(ROMANIA)S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea si promovarea serviciilor financiare ale bancii (cardul Finans Avantaj si credite de nevoi personale) catre potentialii clienti, persoane fizice si juridice
Pachet salarial si de beneficii atragator, prin bonus-uri stimulative comform performantelor individuale;
Oportunitati reale de dezvoltare a unei cariere profesionale in cadrul bancii.

Accepta provocarea! Alatura-te echipei Finansbank!

CERINTE

- Experienta in vanzari (constituie un avantaj);
- Absolventi facultate;
- Cunoasterea limbii engleze (obligatoriu);
- Orientarea catre Clienti;
- Atitudine pozitiva;
- Initiativa si putere de convingere;
- Orientare catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv;
posibilitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesionist;
asigurare medicala; tichete de masa

Finansbank(Romania)S.A. is a part of FIBA - group of companies present in Romania since 1998 with Finans Leasing, Bucharest Mall, Gima Superstore and Finans Securities. We are an International Bank with over 60 branches all over the country.