Direct Sales Representative

TMB Credit Card Solutii

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Vânzarea directa de carduri bancare;
• Contactarea clientilor si prezentarea cardului de credit;
• Dezvoltarea unei baze de date cu clienţi;
• Consilierea clienţilor cu privire la cardul bancar;
• Acordarea de asistenţa clienţilor la pregătirea aplicatiei pentru card;

CERINTE

• Studii medii absolvite/ studiile superioare constituie un avantaj.
• Experienta minim 6 luni in domeniul vanzarilor (preferabil, nu e conditie eliminatorie)
• Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Abilitati de comunicare, motivat(a) de dezvoltarea profesionala si personala
• Perseverenta
• Teamwork
• Persuasiune

BENEFICII OFERITE

• Activitatea de munca de teren reprezinta 80% din timpul de lucru!
• Vei avea contract de munca perioada nedeterminata!
• Iti oferim pachet de compensatii atractiv (salariu fix si parte variabila), pe masura rezultatelor tale!
• Programul de lucru este de luni pana vineri, 08.00 -17.00!
• Iti oferim cursuri si programe de training unice in Romania!

Doar canditatii selectati pe baza CVului vor fi contactati pentru interviu.

TMB Credit Card Solutii SRL este o companie infiintata in 2008 ce are ca activitate principala "activitati auxiliare intermedierilor financiare", fiind imputernicita de catre CITIBANK Romania sa intermedieze incheierea contractelor pentru emiterea cardurilor de credit.