Direct Sales Agent

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vei promova si vinde cardul de credit Libra Bank catre persoane fizice;
- Vei contribui activ la cresterea portofoliului de clienti prin vanzare directa si prin vizite pe teren;
- Vei raspunde de atingerea targetului stabilit de banca, conform pozitiei tale.

CERINTE

- Extrem de activ, organizat si cu initiativa;
- Perseverent in demersurile tale comerciale;
- Dispus la deplasari pe teren in vederea atingerii targetului;
- Orientat catre rezultate imediate;
- Bun negociator si orientat catre clienti.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix + comisioane vanzari.

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri.