Direct Sales Agent

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

...iata ce vei face:

- Vei promova si vinde produsele bancii, oferind clientilor consiliere financiar-bancara;
- Vei contribui activ la cresterea portofoliului de clienti prin vanzare directa si prin vizite pe teren, la clientii existenti si potentiali;
- Vei oferi consultanta cu privire la tranzactiile zilnice ale clientilor, la solicitarea acestora;
- Vei raspunde de atingerea targetului stabilit de banca, conform pozitiei tale.

CERINTE

Iti doresti o cariera bancara si nu stii cum sa incepi?
Esti activ si vrei sa lucrezi direct cu clientul?
Esti responsabil si organizat?

Atunci te asteptam in echipa Libra Bank, departamentul Direct Sales, pentru a contribui la cresterea portofoliului de clienti ai bancii prin promovarea si vanzarea activa, pe teren, a produselor bancii.

Cum trebuie sa fii:

- Extrem de activ, organizat si cu initiativa;
- Perseverent in demersurile tale comerciale;
- Dispus la deplasari pe teren in vederea atingerii targetului;
- Orientat catre rezultate imediate;
- Bun negociator si orientat catre clienti.

BENEFICII OFERITE

Ce ai de castigat:
- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare dupa numai 6 luni de la angajare;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Meritocratie - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Asteptam C.V.-urile dvs. pe fax la: 021/2306565 sau e-mail la: jobs@librabank.ro
Aplicatiile vor fi tratae cu maxima confidentialitate.

Misiunea noastra, a celor care facem parte din echipa Libra Bank, este sa oferim pachete si solutii financiare moderne, flexibile, eficiente si de calitate, care sa se potriveasca nevoilor financiare ale clientilor. Pentru aceasta, dorim sa punem la dispozitie clientilor o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa ii asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri. De aceea, LIBRA BANK este mai mult decat o institutie financiara. Este un partener si un prieten care intelege clientul.