Dezvoltatori Software

EXCON EXPERT HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-proiectarea, dezvoltarea si implementarea de noi aplicatii informatice;
-intretinerea aplicatiilor existente si dezvoltarea de noi functionalitati;
-optimizarea algoritmilor aplicatiilor;
-respectarea normelor de securitate la nivelul aplicatiilor;
-intocmirea documentatiei tehnice;
-activitati de suport si mentenanta.

CERINTE

-studii superioare de lunga durata in domeniul tehnologiei informatiei;
-gandire analititca, bune cunostinte de programare algoritmica;
-cunostinte de programare C, C++ / Java / PHP / Oracle;
-cunostinte SQL / TSQL / MySQL;
-cunostinte Visual Basic / Visual Studio;
-cunostinte web design (HTML / XML);
-cunostinte de limba engleza nivel avansat;
-disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Bucure?ti.

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul IT;
-accesul la tehnologii de ultima generatie;
-pachet salarial atractiv, ce variaza in functie de experienta;
-asigurare medicala si bonusuri in functie de performante.

Excon Expert HR, companie de consultanta in domeniul resurselor umane recruteaza Dezvoltatori Software pentru clientul sau, companie nationala in domeniul IT.