Dezvoltator software

Else Digital Solutions srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentenanta sistem ERP
- dezvoltarea software a solutiei de tip ERP comercializata de catre companie utilizand platforma Microsoft .NET si baze de date Microsoft SQLServer
- dezvoltare alte solutii informatice

Beneficii:
- posibilitatea de a asimila cele mai moderne tehnologii
- libertatea de a fi creativ

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Tanar dinamic, serios, responsabil, dornic sa invete lucruri noi, abilitati de comunicare foarte bune si capacitate de planificare si organizare a activitatii de lucru, rezistenta la munca in conditii de stres, flexibilitate.

Cunostinte medii de limba engleza. De asemenea, constituie un plus cunostinte anterioare de lucru in mediul .NET (C#) si Microsoft SQLServer. Cunostinte Linux sunt de apreciat, plus mentenanta/administrare server internet si posta electronica.

Else Group - companie cu capital integral romanesc este un operator important pe piata de solutii integrate de tip ERP. Ea pune la dispozitia celor interesati cele mai bune solutii informatice de administrare a activitatilor companiei, indiferent de marime sau profil.