Dezvoltator programe

Search Corporation

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Dezvolt¿
- aplica¿ii customizare platforma Microsoft Sharepoint Services
- aplica¿ii conector pentru platforma software intern
• Propune ¿i dezvolt¿ solu¿ii de optimizare ¿i integrare ¿n sistem a aplica¿iilor existente

CERINTE

• Studii superioare cu profil informatic
• Cuno¿tin¿e aprofundate a urmatoarelor tehnologii: .NET, Web Parts, Java Script, HTML, DHTML, XHTML, XML, CSS
• Cunostin¿e
- Visual Basic 2005 ¿i C# 2005 nivel avansat
- Windows WorkFlow
- baze de date – MS SQL Server (avantaj Oracle, MySQL)
• Limba englez¿
• Spirit de echip¿
• Seriozitate, mod organizat de lucru ¿i dorinta de a ¿nv¿¿a
• Constituie avantaj
- experien¿a ¿ntr-un post similar
- experien¿a ¿n dezvoltare bazata pe SDK
- curs atestat administrare Sharepoint
- certificare Microsoft

BENEFICII OFERITE

Oferim posibilitatea consolid¿rii carierei ¿ntr-o companie de nivel interna¿ional

Search Corporation este o firma romaneasca de engineering, de 17 ani lider pe piata serviciilor de proiectare, consultanta, planificare, managementul proiectelor de infrastructura rutiera si cercetare