Dezvoltator PHP - Avansat (Senior PHP Developer)

Elohim Net

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Cautam o persoana care va lucra in dezvoltarea de proiecte web din industria turismului si va contribui la intretinerea proiectelor existente
Activitatea se va desfasura atat pe aplicatii front-end (site-uri web) precum si integrarea fluxurilor XML in sistemele deja existente
Persoana aleasa va trebui sa fie capabila de integrare in echipa si de comunicare cu ceilalti membri ai echipei in vederea atingerii obiectivelor stabilite

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara
Cunostinte solide de PHP si programarea Object-oriented
Bune cunostinte de XML
Constituie un avantaj cunostintele in domeniul jQuery si in lucrul cu Linux (Debian) OS
Orientare spre client
Capabil sa lucreze si sa se integreze in echipa
Bune cunostinte de limba engleza pentru studierea documentatiei

BENEFICII OFERITE

OFERIM:
Salariu motivant (pana la 2500 Euro/luna in functie de experienta anterioara/rezultate actuale)
Asigurare medicala privata individuala dupa 3 luni de la angajare
Posibilitatea de a avansa in cariera realizand proiecte internationale de internet/turism
Biroul (cu facilitati moderne) este amplasat central in Bucuresti (zona Pta. Dorobanti) cu acces usor la mijloace de transport in comun (autobuz, metrou)
Veti face parte dintr-o echipa dinamica si entuziasta si aveti posibilitatea sa deveniti Team-leader
Participare la activitati periodice de team-building

DESPRE NOI:
Olotels.com este o companie multinationala ce activeaza in domeniul turismului. Cifra noastra de afaceri este in jurul valorii de 150 milioane de euro si avem 5 locatii internationale in: Franta, Anglia, Spania, Romania si China. Ofertele noastre de cazare la hotel accesibile prin intermediul portalului www.olotels.com se adreseaza clientilor internationali si cuprind 200.000 de hoteluri, catre 19000 de destinatii, in 170 de tari.

Avem o locatie moderna de 6 etaje in Bucuresti (zona centrala, P-ta Dorobanti), cu facilitati de inalta calitate pentru angajatii nostri. Vei face parte dintr-o echipa competitiva in care fiecare membru poate sa-si dezvolte abilitatile personale, poate contribui la succesul companiei si este apreciat in functie de competentele personale.

Cei interesati ne pot contacta la: recruitment@olotels.com sau la tel: 0725-671392

Reprezentanta din Romania - Elohim Net - are o locatie moderna de 6 etaje in Bucuresti (zona centrala, P-ta Dorobanti), cu facilitati de inalta calitate pentru angajatii nostri. Vei face parte dintr-o echipa competitiva in care fiecare membru poate sa-si dezvolte abilitatile personale, poate contribui la succesul companiei si este apreciat in functie de competentele personale.