Dezvoltator PHP

ExpertLance

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de un programator cu experienta in PHP pentru dezvoltarea de module in cadrul platformei eZ Publish.
Constituie avantaje la angajare:

- o oarecare experienta cu lucrul in linia de comanda pe sistemul de operare Linux (oricare din: Debian, Fedora Core, Ubuntu)
- cunoasterea platformei ez Publish (4.x), dar invatarea ei poate fi efectuata si pe parcursul jobului.
- experienta cu scripting in JavaScript(jQuery/Mootools) si editare de templete in Smarty

CERINTE

- Pentru a putea colabora cu noi, o cerinta minima este experienta anterioara in dezvoltarea a cel putin unui proiect de complexitate medie in ORICARE din sistemele web CMS:
Joomla / Drupal / PostNuke / Ez Publish

- cunoasterea avansata a limbajului de programare PHP5
- cunostinte de proiectare, interogare si optimizare a bazelor de date (MySql/PostGre)

BENEFICII OFERITE

Remunerarea o vom face in functie de numarul de ore lucrate
-in luna de proba veti primi 8 Euro/ora de lucru.
-programul este flexibil.
-va vom oferi suport in cadrul echipei pentru a va putea pune la punct cunostintele necesare colaborarii pe termen lung.

Mai multe detalii va vor fi oferite in cursul interviului.

Expertlance este o firma dedicata dezvoltarii de web-software, web-programming, web-design, securitate si audit web.
Aplicatiile software distribuite de firma noastra sunt stabile si consolidate.

Pentru mai multe detalii despre produsele noastre grabiti-va sa ne contactati.