Dezvoltator ERP

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza, din punct de vedere tehnic, si dezvoltare a proiectelor de implementare ERP si a necesitatilor clientului;
- Programare in mediu .NET;
- Implementare software ERP in organizatiile clientilor;
- Instalare si configurare ERP in concordanta cu nevoile clientilor;
- Acordare de servicii support/mentenanta clientilor.

CERINTE

- Eperienta de lucru cu aplicatii de tip ERP de min. 3 ani;
- Min. 3 ani in .NET;
- Experienta de min. 3 ani in lucru cu platforma Microsoft SQL Server 2005;
- Database design: Microsoft SQL Server 2005/2008;
- C#,ADO.NET,XML,XSL;
- Capacitati avansate de investigare a problemelor aparute;
- Cunostiinte in domeniul financiar-contabil/gestiune;
- Bune abilitati de comunicare si de coordonare echipa.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe profesioniste;
- Posibilitatea de a va dezvolta profesional intr-o companie multinationala;
- Pachet salarial motivant

B.C.L. GROUP este o firma de servicii resurse umane cu rezultate foarte bune in diverse proiecte pentru numerosi clienti semnificativi in peisajul economic romanesc.