Dezvoltator C/C++

BitDefender

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile acestui post sunt oferirea de solutii in conformitate cu cerintele proiectului, implementarea solutiilor folosind Visual Studio.NET 2003 / 2005 si GNU C/C++ Compiler cat si realizarea de documentatie a algoritmului ales.

CERINTE

C/C++ mediu sau avansat
cunostinte medii de TCP, UDP si MultiThreading
cunostinte minime de HTTP, SQL si XML

dexteritate in a invata lucruri noi
motivatie si entuziasm
o buna comunicare si abilitati de lucru in echipa
abilitatea de a performa mai multe taskuri in acelasi timp

BENEFICII OFERITE

pachet salarial concurential in functie de experienta si cunostinte
mediu de lucru dinamic, motivant
asigurare medicala
program de lucru flexibil
dezvoltare personala si profesionala prin cursuri de specialitate

BitDefender protejeaza peste 40 de milioane de utilizatori de calculator din 100 de tari. Tehnologia revolutionara de interceptare a virusilor a fost recunoscuta de 28 de Academii de Stiinte din Comunitatea Europeana prin premiul IST 2003 si este certificata de catre cele mai prestigioase laboratoare de testare din lume (ICSA, Virus Bulletin, CheckMark). BitDefender detine repezentante locale in Germania, Spania, SUA si Romania.