Dezvoltator aplicatii WEB

MGT Educational

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltator aplicatii WEB, in special magazine online, prezente WEB (situri de prezentare) si aplicatii Intranet. Tehnologiile prefereate: PHP/Mysql/Linux

CERINTE

LINUX administrare si configurare servicii
PHP si MYSQL la nivel excelent, JAVA, C# constituie un plus.
Limba engleza obligatoriu
Limba germana reprezinta un plus.
Cunoasterea sistemelor Open Source (Joomla, VirtueMart, OsCommerce) reprezinta un plus.

BENEFICII OFERITE

Un spatiu de lucru prietenos, posibilitatea unui program flexibil, posibilitatea participarii la cursuri de formare profesionala periodice, re-evaluare anuala, bonuri de masa, telefon, asigurare medicala MEDLIFE, tot salariul pe cartea de munca.

MGT Educational este furnizor de echipamente si solutii destinate achizitiei, stocarii, arhivarii, editarii si redarii sunetului si imaginii precum si prezentarilor multimedia.
Cu un portofoliu de echipamente produse de parteneri cu renume mondial ca HITACHI, OLYMPUS, WACOM, MEDIUM, BRAUN PHOTOTEHNIK, ADEO VIDEOPOOL, VERBATIM, MICROTEK, AVISION, YAMADA, SMS-SMART MEDIA SOLUTIONS, CERWIN VEGA, TLS si cu o echipa de profesionisti cu experienta, compania poate livra solutia optima pentru sali de conferinta, invatamant, show-room sau home-cinema.