Dezvoltator aplicatii software

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului departament IT
Dezvoltare aplicatii Visual Studio.net
Programare si administrare SQL
Dezvoltare rapoarte ERP

CERINTE

Studii superioare absolvite - preferabil Cibernetica si Informatica economica
Experienta minim 2 ani in in programare
Dezvoltare software pe domeniul economic
Programare Visual Studio.NET, SQL
Cunostinte operare PC: Word, Excel
Bune cunostinte de limba franceza
Capacitate buna de analiza si sinteza, atentie la detalii.
Perspicacitate, constiinciozitate
Proactiv, cu bune abilitati de comunicare, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Se ofera: mediu de lucru profesionist, salariu atractiv, bonuri de masa, prime, asigurare de viata.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale