Dezvoltator aplicatii iOS

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

– Dezvolta module si aplicatii iOS
– Se documenteaza privind algoritmi/noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor
– Se poate ocupa de proiecte individual sau poate face parte dintr-o echipa de dezvoltare.

CERINTE

– Cunostinte de Objective-C;
– Cunostinte minime ale framework-ului iOS;
– Cunostinte de baza ale programarii mobile, cum ar fi de management al memoriei si programare asincrona;
– Cunostinte ale arhitecturilor aplicatiilor client-server;
Cunostinte de algoritmi, structuri de date si POO;

Constituie un avantaj existenta unor aplicatii lansate in AppStore;

Beneficii Oferite

– Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta);
– Program flexibil (8h/zi)

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!