DEZVOLTARORI JAVA Juniori si Seniori

DCI Software Park

Job expirat

RESPONSABILITATI

DCI Software Park cauta dezvoltatori Java juniori si seniori ( pentru Bucuresti ¿ 3 pers. si Iasi ¿ 3 pers.)
Va veti integra intr-o echipa de profesionisti de calitate si veti lucra pe proiecte interesante in Romania si/sau in strainatate.

Veti beneficia de training (local sau la sediul central din stainatate al companiei). Angajatii DCI Software Park beneficiaza de pachete salariale excelente, formari profesionale regulate si perspective de dezvoltare in cariera.

- Web applications - J2EE (Servlets, JSP, JavaBeans, Java Mail ¿) Jakarta Struts, Hibernate, MySQL, Apache Tomcat, HTML, CSS JavaScript

- Web applications ¿ Object Orientation ¿ J2SE, J2EE (JNDI, JDBC, EJBs) Servlets, JSPs, JSF, JSTL, MVC, DAO, UML, Hibernate ORM

- Websphere applications - UML si Java / J2EE

- Aplicatii .NET ¿ Visual C++, C#, VB.NET, Visual Basic, Perl, AutoLISP, ADO, ADO.NET, DAO

CERINTE

- Studii superioare de specialitate, studiile post-universitare reprezinta un plus

- Experienta minima in domeniu

- Engleza nivel minim ¿ mediu

- Franceza reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Angajatii DCI Software Park beneficiaza de:

- pachete salariale excelente,

- formari profesionale regulate

- perspective de dezvoltare in cariera.

DCI Software Park este structura IT administrativa special creata pentru companiile straine de top care dezvolta echipe si proiecte de lunga durata in Romania.

Alaturandu-va DCI Software Park veti lucra in companii de top avand la dispozitie tehnologii de ultima ora.