Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti pe proiectele aflate in desfasurare;
- analiza pietei pentru dezvoltarea afacerii;
- prezentarea solutiilor personalizate clientilor;
- suport tehnic oferit clientilor;
- participarea activa la negocieri, incheierea contractelor.

CERINTE

- absolvent de studii superioare (preferabil:constructii de masini);
- experienta in domeniul tehnic si in vanzari;
- cunostinte de marketing si de realizare a studiilor de fezabilitate;
- abilitati foarte bune de negociere;
- abilitati organizatorice, spirit de echipa;
- cunostinte de limba engleza (avansat);
- cunostinte de limba maghiara si engleza (avansat – obligatoriu pentru postul Romania Vest & Ungaria);
- cunostinte de limba germana (prezinta avantaj);
- operare PC (MS Office);
- posesor permis auto, categoria B;
- disponobilitate pentru deplasari in tara si in strainatate.
Avantaj: experienta in solutii integrate de alimentare cu energie electrica si termica.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv adaptat standardelor internationale (comisoane din vanzari);
- training-uri in tara si in strainatate;
- logistica de ultima generatie: masina de serviciu, laptop, telefon mobil.

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.
Pentru informatii ne puteti contacta la adresa de e-mail office@forumconsult.ro
Compania pe care o asistam este specializata in proiectarea, producerea si intretinerea generatoarelor si a unitatilor de cogenerare, precum si asigurarea de biocombustibili.
Pozitia Development Manager implica 2 posturi:
- Bucuresti
- Vestul Romaniei si Ungaria