Developer WEB - PHP/ASP .NET

HyperSense Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Developer PHP si/sau APS .NET C# sau VB.

CERINTE

- cunostiinte avansate de PHP SAU ASP .NET (C#,VB)
- cunostiinte solide de MySQL
- cunostiinte de utilizare si customizare a CMS-urilor (Joomla, Drupal, Magento etc.) sunt considerate un plus
- abilitati Java/C++/C# reprezinta un avantaj
- cunostinte de limba engleza, nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant revizuit periodic in functie de performante + pachete de beneficii
- mediu de lucru excelent in cadrul unei echipe tinere, atmosfera relaxata in cadrul birourilor noastre situate in Piata Victoriei
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes pe termen lung intr-o companie aflata intr-o continua dezvoltare
- proiecte deosebit de interesante
- acoperirea costurilor pentru cursuri si certificari de specialitate in domeniu

HyperSense Software este o companie cu capital integral romanesc, cu peste 9 ani de activitate in domeniu. Beneficiind de o tanara echipa de programatori de exceptie, ne propunem sa redefinim calitatea serviciilor de software oferite clientilor nostri internationali. Impreuna putem fi mai buni!