Developer - php / mysql

Soft Dreams

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaborarea cu restul echipei (in unul din punctele noastre de lucru: Bucuresti sau Cluj Napoca) in vederea conceperii si dezvoltarii de aplicatii distribuite pe web si in retele locale, campanii SEO.

CERINTE

Cerinte Obligatorii:

- Cunoasterea limbii engleze este obligatorie.
- HTML, CSS, PHP, SQL (nivel mediu/avansat)
- JavaScript (incepator)

Cerinte optionale (nu sunt obligatorii dar reprezinta un avantaj) :

- orice alta experienta in programare folosind tehnologii main-stream
- experienta in design web si pentru print
- administrare masini/retele Linux

BENEFICII OFERITE

- program de lucru flexibil
- salariu motivant: $400 - $700+ (in functie de nivelul candidatului si de rezultate)
- lucrul cu o echipa tanara, intr-un mediu destins
- posiblitati de avansare si formare profesionala pe termen lung

Soft Dreams ofera servicii web companiilor mici si mijlocii din tara si din strainatate in special urmatoarele domenii:
- Ecommerce platforms
- Flash Sites
- Company Image
- Site-uri pe tehnologii php,asp.net,html
- Web Design
- Web Hosting