DEVELOPER PHP

S.C NEOFLUX CONCEPT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea de aplicatii interactive
- cunostinte foarte bune php / mysql / javascript
- experienta in dezvoltarea si/sau customizarea unei platforme cms (joomla, wordpress, drupal, etc..)
- experienta in dezvoltarea si/sau customziarea unei platforme e-commerce (magento, oscommerce, etc...)
- experienta in administrarea domeniilor (ssh, dns, apache, cPanel, Plesk,etc..)
- implementarea de APi-uri in cadrul aplicatiilor rezultate (facebook, twitter, etc..)
- cunostinte foarte bune de optimizare a unui website
- experienta in cunoasterea tehnologiilor de streaming video/audio (flash media server, wowza) constituie un avantaj major
- stapanirea tehnicilor si conceptelor de securitate ale Internet-ului.

CERINTE

Consecvent, perseverent, constiincios, dedicat.

BENEFICII OFERITE

- bonusuri substantiale in functie de performanta
- transportul asigurat
- in functie de performante posibilitatea de a merge la cursuri pe perfectionare platite de companie.

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA NOU INFIINTATA.
SITE-UL ESTE IN CONSTRUCTIE