Developer .net

SC TOTALSOFT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Experienta minima - constituie avantaj
- Cunoastere aprofundata .Net Framework si a unui limbaj de programare (preferabil C#)
- Cunoasterea SQL Server
- Limba Engleza - obligatoriu

TotalSoft este, de peste 10 ani, unul dintre principalii furnizori de solutii software integrate de pe piata romaneasca, este o companie lider, in plina ascensiune, avand o echipa de peste 170 de angajati cu o excelenta experienta, cel mai bun produs ERP de conceptie romaneasca, o reputatie ireprosabila si o pozitie consolidata pe piata de software romaneasca si externa.
TotalSoft dezvolta si implementeaza sisteme informatice pentru cresterea performantei organizatiilor clientilor prin eficientizarea si obiectivarea proceselor informationale.
Solutiile noastre acopera diverse domenii: productie, constructii, RU si salarizare, sanatate, distributie si retail, eBusiness etc.
Pentru mai multe detalii vizitati www.totalsoft.ro