Developer .NET

INTELLIBLOCKS SOFTWARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Candidatul va lucra cot la cot cu echipa noastra pentru realizarea unui sistem informatic de management al creditelor ipotecare.
-Acest sistem va rula in cele mai mari banci din SUA, printre care Bank of America, Chase Manhattan, City Bank.

CERINTE

- sa fie programator talentat
-sa stie algoritmi si structuri de date
-sa stie programare orientata obiect
-sa fie responsabil si sa aiba capacitatea de a duce lucrurile la bun sfarsit
- sa-i placa sa invete lucruri noi
Ar constitui avantaje:
-Cunoasterea limbii engleze
-Cunostinte SQL + BD Relationale
-Cunoasterea platformei .NET

BENEFICII OFERITE

-Salariu decent + bonus-uri
Daca vrei un loc de munca la care sa vii zburand, daca vrei sa te poti lauda ca ai pus osul si ai lucrat la aplicatii care ruleaza la Bank of America, daca vrei sa dezvolti componente software in una dintre putinele firme din Romania care au devenit cu adevarat buni pe asa ceva, atunci te asteptam cu un CV pe office@intelliblocks.ro