Developer Dynamics-NAV

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personalizarea aplicatiei conform cerintelor clientului si specificatiilor tehnice;
Dezvoltare functionalitati noi, si integrarea lor cu functionalitatile standard conform specificatiilor;
Dezvoltare rapoarte conform specificatii;
Intocmire scenarii de testare, intructiuni de folosire dezvoltari realizate;
Integrarea MS Dynamics-NAV (Navision) cu solutiile existente;
Upgrade-uri si migrari de date;
Analiza si solutionare erori suport;
Disponibilitate calatorii;

CERINTE

Absolvent/student an terminal facultate automatica si calculatoare, cibernetica sau alte institutii de invatamant superior cu pregatire specializata IT;
Gandire analitica si cunostinte solide de programare;
Cunostinte si experienta in programare sau administrare baze de date relationale, MSSQL;
Disponibilitate pentru cursuri si deplasari;
Cunoasterea limbii engleza;
Lucrul in echipa si spirit de initiativa;
Constituie un avantaj:
Cunostinte .NET, MOSS2007;
Certificari Microsoft Dynamics-NAV;
Cunostinte despre alte sisteme ERP/CRM precum SAP, Oracle Financials, MS Dynamics CRM;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv/bonificatii in functie de realizari
Instruire si posibilitati reale de avansare
Asigurare medicala privata