DEUTSCHSPRACHIGER MITARBEITER IM EDV UMFELD - CAUTAM VORBITOR DE LIMBA GERMANA

INTERLOGICS TECHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Wir suchen in Festanstellung eine/n Team-Mitarbeiter/-in für die Kundenbindung & Unterstützung der internen Kommunikation des Unternehmens.

Haben Sie Interesse daran? Dann senden Sie uns Ihre Bewerbungsunterlagen zu, oder rufen Sie uns einfach an, damit wir über Details sprechen können.

CERINTE

- elementare EDV Kenntnisse (MS Office, Internet Explorer) (gute EDV Kentnisse - wäre ein Vorteil);
- Englisch - wäre ein Vorteil;
- teamfähig sein;
- kommunikations fähig;
- Deutsch - fliessend.

Erfahrung: nicht wichitg.
Könnte auch ein/e Student/-in sein.

Suntem filiala romana a grupului de firme InterLogics din Germania (www.interlogics.de) care are printre numerosii clienti mai mult de 100 de administratii locale (localitati, judete) din Germania.

Suntem de curand pe piata romaneasca si dorim sa ne consolidam echipa cu mai multi programatori de ASP. Suntem o echipa unita si dorim ca impreuna sa dezvoltam in continuare produse de calitate care sa duca la o si mai buna consolidare a pozitiei noastre pe piata europeana si internationala.