DETASARE ELECTRICIAN

MUZEUL NATIONAL COTROCENI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Sarcini si atributii :
* se informeaza asupra caracteristicilor electrice din cadrul institutiei ;
* intretine, din punct de vedere electric, echipamentele din institutir ;
* asigura inlocuirea echipamentelor electrice (prize, becuri, contactoare etc).
* indeplineste orice alta dispozitie primita de la seful ierarhic superior in limita competentei si in conditiile respectarii reglementarilor legale in vigoare;
* raspunde de realizarea obiectivelor;
* raspunde de desfasurarea eficienta a lucrarilor de natura electrica;
* cunoaste si respecta prevederile regulamentului intern si procedurile de lucru privitoare la postul sau, precum si normele PSI ;
* efectueaza verificari periodice starea de integritate a legaturilor in tablourile electrice de distributie ;
* asigura, intretine si repara echipamentele si instalatiile de iluminat din cadrul institutiei.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii medii
* cunoasterea instalatiilor electrice si bune cunostinte in domeniu

* Experienta minim 3 ani in domeniu

Candidatul ideal trebuie sa fie capabil sa lucreze in echipa, sa aiba spirit organizatoric, initiativa si usurinta in comunicare, flexibilitate si posibilitatea de program prelungit.
* acordul angajatorului unde isi desfasoara activitatea

BENEFICII OFERITE

nu este cazul

DESCRIEREA FIRMEI

INSTITUTIE DE CULTURA