Designer Web / Grafist

Mood Media Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un Web Designer / Grafist, care sa se alature echipei existente, adaugandu-i un plus de creativitate si profesionalism.

Responsabilitati:
- realizarea de prezentari diverse, plecand de la cerintele clientilor;
- realizarea de template-uri, bannere, animatii, etc pentru toate celelalte filiale ale Grupului.
- atributii de concepere si machetare.

CERINTE

Cunostinte solide de:
- Flash
- PhotoShop
- Dreamweawer
- After Effects.

Experienta:
-in domeniu: 2-3 ani.
-cunoasterea limbii engleze este obligatorie; cunoasterea limbii franceze va fi considerata avantaj

Abilitati personale:
-orientat spre solutii si spre intelegerea si rezolvarea problemelor clientului;
-creativ, deschis la nou si adaptabil la schimbari.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri (de ex: al treisprezecelea salariu), echipa tanara si dinamica, mediu de lucru flexibil.

Divizia de software a unei companii multinationale, care concepe si realizeza in Romania solutii complete destinate schimbului de informatii in cadrul marilor lanturi comerciale.