DESIGNER & SALES CONSULTANT

NEOSET GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intimpina clientii in magazinul companiei
- investigheaza nevoile clientilor si ii convinge sa cumpere produsele si serviciile companiei
- propune clientului un plan de mobilare
- intocmeste documentele de vinzare
- realizeaza targetul de vinzari
- mentine relatia cu clientul

CERINTE

- studii superioare (constituie un avantaj)
- experienta de vinzari in magazin (constituie un avantaj)
- aptitudine desen, vedere in spatiu, simt estetic dezvoltat
- abilitati superioare de comunicare
- atitudine pozitiva orientata catre client, optimism si entuziasm
- seriozitate si responsabilitate
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala

BENEFICII OFERITE

- participare training de produs si tehnici de vinzari
- pachet salarial atractiv( salariu fix + bonusuri vinzari)
- mediu de lucru intr-o echipa tinara,entuziasta
- posibilitati de dezvoltare a unei cariere profesionale

DESCRIEREA FIRMEI

Companie internationala industria mobilei