Designer modelier de haine

NR Style

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
Persoana, care cunoaște tendințele vestimentare din România. Poate să selectecteze cele mai populare articole vestimentare, care se află în topul vânzărilor pe piața authtonă.
Poate să proiecteze hainele, schițarea acestora și să selecteze stofa corespunzătoare cu desenul.
Expunerea producerii in masă și conform colecțiilor capsule.

CERINTE

Descrierea jobului
• creare de schițe vestimentare, tinute de zi și de seara
• realizarea de tipare și mostre în colaborare cu angajatorul
• alegerea de materiale și accesorii
• supravegherea procesului de executare
• disponibilitate pentru lucru în echipă
• spirit de comunicare și inițiativă
• sociabilă
• creativă

BENEFICII OFERITE

• sociabilă
• creativă

DESCRIEREA FIRMEI

NR Style, cea mai populara companie de producerea hainelor.