DESIGNER MOBILIER SI AMENAJARI INTERIOARE

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampina clientul in showroom si preia comanda;
cunoaste produsele din showroom si de catalog si propune solutii de amenajare a spatiului, adecvate nevoilor clientului;
- realizeaza proiectul de amenajare interioara si proiectul de mobilier;
- incheie contractele cu clientii si urmareste derularea lor.

CERINTE

Esti tanar si ai aspiratii inalte? Ai simt artistic si doresti sa lucrezi intr-o firma renumita?
Daca ai inca multe lucruri de invatat dar esti foarte motivat si iti doresti sa te dezvolti profesional, atunci vei dori sa lucrezi alaturi de noi!

Trimite-ne CV-ul tau in care sa regasim urmatoarele conditii:
- studii superioare (in curs / terminate) profil tehnic, arhitectura, design;
- experienta in proiectare de mobilier constituie un avantaj;
- limba engleza cunoscuta foarte bine; limba italiana constituie un avantaj;
- cunostinte PC programe 3D;
- simt artistic dezvoltat;
- persoana comunicativa si foarte organizata;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru la cele mai inalte standarde europene;
- pachet salarial atractiv.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR.

Clientul nostru este o companie renumita si foarte dinamica in domeniul mobilierului de lux la comanda si al designului de interior.