DESIGNER MOBILIER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. OBIECTIVELE POZITIEI
1.executarea de proiecte de mobilier din pal,mdf
2.prezentare proiecte catre beneficiar
3.calculatia de pret

2. RESPONSABILITATI
1.efectuarea de masuratori ca beneficiar
2.stabilirea necesitatilor
3.efectuarea proiectului din punctul de vedere al functionalitatii si a designului

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
-cunoasterea limbii engleze;
- dinamism;
- initiativa;
- abilitati foarte bune de comunicare si lucru in echipa;
- prezenta agreabila
-persoana orientata catre client
-simt al responsabilitatii,persoana cinstita, loiala, de incredere
-sa deseneze usor cu mana
- varsta intre 24 -35 ani
-bune cunostinte de operare cu calculatorul si de proiectare pe calculator
- vechime in domeniu de minim 2 ani
-persoana capabila sa lucreze independent
-autoturism propriu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea crearii unei cariere in cea mai mare companie in domeniu din Romania;
- salar motivant.
-decontare combustibil

Agentie de recrutare,selectare si plasare personal, selecteaza designer pentru clientul sau o companie Nr.1 in Romania in productia de mobilier, pentru punctul sau de lucru din Oradea.
publiceuroconsulting@yahoo.com