DESIGNER INDUSTRIAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Elaborarea si verificarea proiectelor de arhitectura, de constructii, de sistematizare urbana si de amenajare peisagistica; identificarea de solutii de arhitectura si de amenajare interioara

CERINTE

Condiții generale:
•Minim 1 an experiență pe un post similar;
•Studii superioare în specializarea Arhitectura de Interior si Design

Sarcinile specifice:
•elaborarea partilor scrise si partilor desenate pentru proiectele de arhitectura, de constructii si amenajare interioara
•participarea la elaborarea anumitor componente ale proiectelor de arhitectura si amenajare interioara
•executarea diferitelor activitati auxiliare, specifice domeniului tehnic sub coordonarea arhitectiilorla nivelul societatii
•supervizarea echipelor de executie, in scopul urmarii conformitatii dintre solutiile tehnice propuse si executia proiectelor

BENEFICII OFERITE

•Candidații vor aplica la acest post prin transmiterea unui CV, însoțit de scrisoare de intenție/motivație
•Persoanele selectate vor fi contactate telefonic și programate la un prim interviu, în cadrul căruia vor fi supuse unui test de competențe profesionale
•Persoanele selectate în urma primului interviu vor fi programate telefonic pentru interviul final.