DESIGNER in SHOWROOM

Romstal Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza proiecte de amenajare interioara pentru clientii care doresc sa achizitioneze produse ceramice, sanitare si corpuri de iluminat decorative comercializate de companie
- realizeaza proiecte de dispunere a placilor ceramice, la solicitarea clientilor, in baza schitelor ambientelor de proiectat
-ofera consiliere si asistenta in vanzari clientilor si colegilor din Departamentul Vanzari
- la solicitarea clientilor care nu au schitele ambientelor complete, se deplaseaza la destinatia clientului in vederea intocmirii desenului de releveu
- prezinta lunar Directorului Showroom o situatie centralizata a proiectelor realizate si a proiectelor care s-au finalizat cu vanzare, inclusiv vanzarea realizata pe aceste proiecte etc.

CERINTE

- studii superioare in arhitectura, design sau amenajari interioare;
- minim 1 an experienta in domeniul proiectarii ambientelor ceramice;
- cunostinte legate de design interior si intocmirea desenelor de releveu;
- cunostinte de operare in programe specializat pentru creare design interior;
- persoana creativa, cu abilitati de negociere si comunicare;

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste si in continua dezvoltare
- sistem consecvent de traininguri
- posibilitati de invatare si promovare profesionala in cadrul companiei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Business-ul Romstal s-a dezvoltat atat in Romania cat si in Italia, Ucraina, Moldova, Serbia, Bulgaria, Rusia. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde de calitate. Cu o cifra de afaceri de peste 400 milioane de euro si o vechime de 14 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1200 de angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.
Printre valorile promovate de noi se numara:performanta, calitate si recunoastere, respect pentru oameni si mediu, initiativa si viziune, comunicare si cooperare. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi noi!