DESIGNER / DTP

CASA NIK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea de machete publicitare pentru revistele de specialitate;
- reactualizarea si administrarea site-ului.

CERINTE

Pentru sediul din Bucuresti cautam persoana serioasa, implicata, care sa respecte termenele de executie a proiectelor, creativa si sociabila.
- cunostinte solide: PHOTOSHOP, FLASH, FREEHAND, HTML, JAVA SCRIPT (constituie un avantaj)
- nivel avansat de utilizare: ILLUSTRATOR, IN DESIGN, COREL
- limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- salariu fix+bonusuri
- bonuri de masa
- telefon de serviciu
- mediu de lucru occidental cu aparatura moderna
- echipa tanara in dezvoltare

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.