Designer/Consilier vestimentar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in vanzari peste 2 ani, focusat pe dezvoltarea numarului de clienti
Inclinatie spre stil, design vestimentar
Experienta in industria de moda masculina/ made-to-measure este un bonus
Abilitati de relationare si comunicare pentru a oferi un serviciu-clienti la un nivel cat mai ridicat
Permis de conducere cat B
Cunostinte limba engleza
Operare PC

CERINTE

Consilierea clientilor si indeplinirea tuturor proceselor de vanzare, selling up, postvanzare, etc
Executare procesului de masuratori, consilierea in alegerea tesaturi, croiala, etc in cadrul serviciului Made to Measure
Reprezentarea companiei si a proiectului Made to Measure la diverse evenimente, conferinte, gale, etc
Dezvoltare proactiva si a optimizarea oportunitatilor de vanzare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision
Mediu de lucru placut, colectiv tanar care incurajeaza creativitatea si originalitatea
Posibilitatea de a invata lucruri noi si de a cunoaste oameni interesanti