Designer/Arhitect

SUN DECO PROIECTE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea releveelor
Mentinerea relatiei cu clientul, impreuna cu personalul de Client Service
Mentinerea relatiei cu furnizorii- pe plan local si international, impreuna cu personalul Administrativ
Realizarea schitelor de executie, propunerilor 3D, prezentarilor, memoriilor tehnice, layouturilor pt print/tipar
Coordonarea si verificarea lucrarilor de productie
Coordonarea motajelor
Realizarea de prezentari si vanzare in showroom.

CERINTE

Persoana organizata, serioasa, cu spirit de echipa.
Experienta in proiectarea de mobilier.
Viteza de lucru.
Cunostinte de limba engleza la nivel Avansat
Lucrul cu programele de specialitate: Autocad, 3D Studio Max, Corel Draw, Adobe Photoshop - nivel Avansat
Avantaj: Permis de conducere categ B

BENEFICII OFERITE

Bonusuri si comisioane -in functie de aplicant
Telefon mobil
Autoturism pentru deplasari in timpul orelor de program

SUN DECO este specializata in DESIGN interior si in realizarea proiectelor de amenajare pentru toate genurile de spatii interioare sau de expozitie, precum si in productia de MOBILIER personalizat cu destinatie domestica sau comerciala.

Designerii, arhitectii si personalul de excutie se ocupa de transpunerea dorintelor fiecarui client intr-un proiect de succes, atat din punct de vedere estetic si functional, cat si din punct de vedere comercial.