Designer ambiente

SC TIGER AMIRA COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizarea proiectelor de amenajare interioara/exterioara pentru clientii de pe distributie (magazine);
-fotografii si prelucrare fotografii;
-proiectare standuri de prezentare produse;
-realizare de machete grafice pentru diverse materiale publicitare;
-concepere, prelucrare materiale publicitare;
-machetare si pregatire de tipar a lucrarilor.

CERINTE

-experienta pe un post similar minim 3 ani;
-ADOBE PHOTOSHOP si COREL DRAW;
-nivel avansat de programe trimidimensionale;
-limba engleza constituie avantaj;
-consilierea clientului;
-creativitate si foarte multa imaginatie;
-portofoliu;
-disponibil pentru deplasari in tara la sediul clientilor.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-munca intr-o echipa tanara si dinamica.

Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.
Comert cu amanuntul in magazine specializate de materiale pentru constructii si amenajari interioare si exterioare.