Deservire alimentatie publica

ATEC CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acivitate de deservire alimentatie publica in cadrul unui "Cafe Bar".
Conditii de plata si munca atractive. Relatii la tel.: 021.666.46.42, 0722.236.782 sau 0722.624.401. Anunt efectuat in baza Contractului de Colaborare nr. 46 din 28.05.2008 cu S.C. M&M No.1 S.R.L.

CERINTE

Conform fisei postului.

Grupul ATEC a fost infiintata in 1993. Scopul principal a fost acela de a mentine un rol important in cadrul pietei de echipamente periferice. Unul dintre principalele obiectivele ale companiei este patrunderea pe noile piete din Sud-Estul Europei. Consideram ca aceasta dezvoltare este doar o problema de timp, avand in vedere ca ATEC, acreditata ISO 9001-2001, a demonstrat capacitatea de a furniza - solutii la cheie- de calitate, beneficiind de avantajul experientei dobandite de specialistii firmei de-a lungul a peste 25 de ani de activitate in domeniul informaticii.