Deputy Store Manager- parapharmaceuticals

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza intreaga activitate a magazinului;
- Asigura managementul operatiunilor de magazin, inclusiv inventar, incasari, organizare ture, etc;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Aplica si mentine standardele comerciale si operationale de magazin;
- Este responsabil cu implemetarea si mentinerea conceptului de merchandising;
- Angajeaza, instruieste, indruma, dezvoltă si motiveaza echipa de vanzari;
- Planifica si organizeaza activitatile si sarcinile zilnice ale consultantilor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Monitorizeaza cheltuielile magazinului si indicatorii de profitabilitate.

CERINTE

- Studii superioare finalizate- - in domeniul farmaceutic, biochimie/biotehnologii, in domeniu-cosmetic, nutritie reprezinta un real avantaj;
- Experienta min 1 an in coordonarea unui magazin sau pe o pozitie de consilier vanzare produse parafarmaceutice de minim 3 ani coroborate cu excelente abilitati de comunicare si organizare;
- cunostintele in domeniul farmaceutic, parafarmaceutic, nutritionist reprezinta un real avantaj.
- Limba engleza nivel mediu/bun;
- Leadership;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Abilitati de formator.

BENEFICII OFERITE

- Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
- Pachet salarial motivant;
- Programe de training.

Asteptam cv-urile dvs la: cv@qlt.ro
www.qlt.ro

Organizatiile mari s-au dezvoltat prin identificarea si valorificarea potentelor si transformarea acestora in resurse.

Resursele umane sunt cele mai importante in cadrul oricarei organizatii, acestea gestionand inclusiv resursele informationale si financiare.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei firme poate fi garantat prin calitatea personalului integrat in cadrul acesteia in mod direct sau prin intermediul firmelor de consultanta in resurse umane, agentii de recrutare sau firme de recrutare. Demersurile de tip head hunting pot garanta identificarea oamenilor capabili de performanta.