Deputy Sales Manager

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza, mentine si dezvolta relatia cu clientii directi;
- Participa activ la imbogatirea portofoliului de clienti;
- Responsabilizeaza echipa si se implica in atingerea targetelor lunare/anuale;
- Se asigura ca toate rapoartele, analizele de piata sunt transmise complet si in termenele stabilite;
- Se asigura de buna desfasurare a activitatilor pe conturile supervizate, s.a.

CLIENTUL NOSTRU ESTE LIDER MONDIAL IN PRODUCTIA SI COMERCIALIZAREA ELECTRONICELOR SI PRODUSELOR DESTINATE PIETEI IT, RESPECTIV TELECOMUNICATIILOR

CERINTE

-Minim trei ani experienta intr-un post similar - intr-o companie multinationala constituie avantaj;
- Competenta in vanzare;
- Foarte bune abilitati de comunicare, interrelationare si manageriale;
- Deschis spre nou, dinamic, dornic de a asimila noi cunostinte;
-Cunostinte avansate de limba engleza;
-Cunostinte avansate operare PC,
-Permis categ B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet motivational atractiv;
- Telefon si masina de serviciu;
- Asigurare medicala;
- Tichete de masa.

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizationala
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata in 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei in Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.
CLIENTUL NOSTRU ESTE LIDER MONDIAL IN PRODUCTIA SI COMERCIALIZAREA ELECTRONICELOR SI PRODUSELOR DESTINATE PIETEI IT SI TELECOMUNICATIILOR