Departament Vanzari IT

Sc Madd Electronics Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dept. Comercial - Se cauta persoane cu abilitati comerciale , bune cunostinte calculatoare si tehnica de calcul , abilitati de comunicare si negociere , rezistenta la stressss cu experienta de minim 1 an intr-un department comercial . Se ofera conditii bune de munca , salar motivant ( fix + procentual ), training si posibilitati de promovare . Avantaj -cunostinte contabilitate primara !

CERINTE

Cunostinte IT, Facturare, Experienta in vanzari prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Telefon de firma, catering

Inca de la infiintare in anul 2002, Madd Electronics a pus accentul pe mobilitate si viteza cash flow-ului in detrimentul unui profit mai mare, atragandu-si astfel de partea sa o cota de piata consistenta pe de o parte, precum si reactii dintre cele mai diverse din randul concurentei pe de alta parte. Pana in prezent Madd Electronics s-a afirmat astfel ca un jucator distinct, care a castigat respectul celor mai mari jucatori ale pietei din Romania.