Depanatori Tehnica de Calcul & Echipamente Periferice

ATEC GLOBAL SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de depanare in domeniu IT, atat in laboratoarele firmei cat si pe teren, exclusiv pe raza Municipiului Bucuresti.

CERINTE

- Reprezinta firma ATEC in relatia cu beneficiarii;
- Experienta in sustinerea activitatilor de intretinere si reparatii tehnica de calcul si echipamente periferice: imprimante, copiatoare, scannere, telefaxuri, multifunctionale etc.;
- Respecta Procedurile operationale, Instructiunile de Lucru si Normele standardului ISO 9001:2006;
- Respecta normele de autocontrol in activitatea lucrativa sustinuta;
- Conducator auto cat. B;
- Restul cerintelor: conform fisei postului.

Grupul ATEC a fost infiintata in 1993. Scopul principal a fost acela de a mentine un rol important in cadrul pietei \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"IT\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Unul dintre principalele obiectivele ale companiei este patrunderea pe noile piete din Sud-Estul Europei. Consideram ca aceasta dezvoltare este doar o problema de timp, avand in vedere ca ATEC, acreditata ISO 9001-2000, a demonstrat capacitatea de a furniza \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"solutii la cheie\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" de calitate, beneficiind de avantajul experientei dobandite de specialistii firmei de-a lungul a peste 20 de ani de activitate in domeniul informaticii.