Demonstratori_zona Bucuresti

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditii de lucru:
- multinationala care se ocupa cu comercializarea materialelor de constructii
- mod de lucru profesionist
- safety (grija fata de angajati)
- masina (pusa la punct, revizii, cauciucuri)
- oportunitati de dezvoltare personala
- traininguri specifice
Tip de contract
- perioada determinata 6 luni (cu posibilitate de prelungire)
Descriere post
- promoveaza produsul companiei catre utilizatorii finali - santiere
- aplica si demonstreaza

CERINTE

Profil:
- aplicatori, maistri
- experienta relevanta pe santier 2-3 ani
- abilitati de comunicare/ prezentare
- sa cunoasca produsele pe baza de ipsos

BENEFICII OFERITE

Oferta
- training de inductie
- masina, scule, laptop
- scheme de bonus trimestriale/ anuale
- tichete de masa

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Calitate (Management, Specialisti), Embedded SW Engineer, Inginer proces, Engineering Manager, Automatisti in locatii precum jud. Brasov, Timisoara, Arad, jud. Sibiu, judetul Alba.

Mai multe detalii despre noi:
site: http://new2.eurotriade.com/
blog: http://blog.romania.eurotriade.com/
facebook: EuroTriade-Romania

Va recomandam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa: contact.romania@eurotriade.com pentru o mai buna rezolutie a acestuia.

Freelanceri/ propuneri de afaceri- office.romania@eurotriade.com

[!] Program de recomandari. Cunosti pe cineva potrivit pentru unul dintre posturile noastre? Trimite datele de contact sau CV-ul acestuia si noi te premiem. http://blog.romania.eurotriade.com/?p=71