DeMedia angajeaza Secretara

DeMedia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aptitudini:
- Excelente abilitati de comunicare, organizare, planificare si sinteza;
- Seriozitate, responsabilitate, atentie distributiva;
- Disponibilitate pentru program PRELUNGIT;
- Absolvent studii superioare;
- Capacitate de a face fata unor sarcini simultane;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare; spontaneitate;
- Comunicare verbala si scrisa corecta in limba romana;
- Limba engleza – scris, vorbit - nivel avansat;
- Foarte bune abilitati operare PC (Excel, Word, Outlook , Internet);
- Persoana energica, atenta la detalii; spirit de echipa;
- Capacitate foarte buna de organizare si auto-organizare;
- Persoana responsabila, corecta, capabila sa respecte instructiuni si deadline-uri;
- Aspect fizic ingrijit, discurs coerent, autocontrol.

CERINTE

Descrierea jobului:
- Menţinerea legăturii cu clienţii si partenerii firmei;
- Preluare e-mailurilor si apelurilor telefonice;
- Gestionarea, redactarea, inregistrarea si transmiterea corespondentei atat in interiorul societatii, cat si catre exteriorul acesteia;
- Intampinarea vizitatorilor si asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
- Activitati administrative de multiplicare, indosariere si arhivare documente;
- Gestionarea cererilor de oferta primate de la clienti;
- Mentinerea unor relatii operative cu furnizorii de servicii ai societatii;
- Actualizarea constanta a diferitelor registre de evidenta;
- Intocmirea diverselor rapoarte solicitate de conducerea societatii;
- Promovarea imaginii firmei prin activitatea pe care o desfasoara;
- Scanare si copiere documente.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu motivant si bonusuri;
- Oportunitati de promovare;
- Desfasurarea activitatii in cadrul unui mediu de lucru placut, prielnic dezvoltarii profesionale;
- Posibilitati de instruire.

DeMedia, tipografie offset si digitala, producator de stick-uri de memorie USB si baterii externe, importator de produse promotionale, angajeaza Reprezentant de vanzari.

Portofoliul actual de produse si servicii se poate vizualiza pe site-ul nostru www.demedia.ro