DEMANDING FORECAST SPECIALIST

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea si chizitionarea de produse finite in conformitate cu vanzarile estimate, capacitatea de productie locala si furnizorii externi

CERINTE

Candidatul potrivit:
- studii superioare
- cunostinte operare PC - Microsoft Office Excel, Word; alte programe reprezinta un avantaj
- abilitati de planificare si organizare a activitatii
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- posibilitatea de ascensiune profesionala
- salariu motivant
- pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din BUCURESTI pe pozitia de DEMANDING FORECAST SPECIALIST.
Asteptam CV-urile dvs.si pe adresa de e-mail hr@chio.ro sau fax 021/242 09 30.