Delphi Programmer

SC TOTALSOFT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura implementarea si respectarea normelor interne si a solutiei tehnice in ansamblu
- realizeaza proiectare solutiei
- participa la dezvoltarea de aplicatii
- participa la luarea deciziilor tehnice
- investigheaza erorile tehnice / functionale si genereaza solutii adecvate

CERINTE

- experienta minim necesara
- cunoastere aprofundata Delphi
- cunoasterea aprofundata a unui RDBMS (Oracle, SQL Server, Sybase, etc)
- cunostinte .net reprezinta un avantaj
- cunoasterea metodologiei Rational Unified Process si UML constituie un avantaj.
- limba Engleza obligatoriu

TotalSoft este, de peste 14 ani, unul dintre principalii furnizori de solutii software integrate de pe piata romaneasca, este o companie lider, in plina ascensiune, avand o echipa de peste 300 de angajati cu o excelenta experienta, cel mai bun produs ERP de conceptie romaneasca, o reputatie ireprosabila si o pozitie consolidata pe piata de software romaneasca si externa.
TotalSoft dezvolta si implementeaza sisteme informatice pentru cresterea performantei organizatiilor clientilor prin eficientizarea si obiectivarea proceselor informationale.
Solutiile noastre acopera diverse domenii: productie, constructii, RU si salarizare, sanatate, distributie si retail, eBusiness etc.
Pentru mai multe detalii vizitati www.totalsoft.ro