Delegat Aprovizionare - Livrari/ Sofer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- aprovizioneaza la sediul firmei, cu mijloacele de transport auto ale fimei, produse IT&C de la furnizorii locali din Bucuresti, incluzand si platformele (terminale) vamale din Bucuresti;
- livreaza, cu mijloacele de transport auto ale fimei, produse IT&C la beneficiarii clienti ai firmei;
- manipuleaza produse(le) IT&C corespunzatoare activitatilor de mai sus;
- distribuire documente la/de la partenerii de afaceri ai firmei, alte institutii;
- urmarire si intretinere parc auto (7-8 autoturisme) al firmei;
- activitati tehnologice specifice IT&C (cablari) si administrative.

CERINTE

- studii, minim absolvent liceu cu examen de bacalaureat trecut;
- experienta conducator auto minim categoria B;
- cunostinte operare PC, acces internet;
- cunostinte (minimale) in derularea operatiunilor de importuri si in limba engleza - poate constitui un avantaj;
- deprinderi si abilitati tehnico-mestesugaresti (instalatii si auto);
- seriozitate maxima probata (cazier si referinte), aspect fizic placut.