Delegat

CREDIT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- livrarea documentelor in institutii din Bucuresti
- efectuarea de diverse servicii pentru personalul firmei
- deplasarile sunt efectuate cu metrou/scuter

CERINTE

- bune abilitati de comunicare si seriozitate
- prestanta - necesara in colaborarea cu institutiile bancare
- organizare - utilizarea eficienta a timpului
- atitudine pozitiva - indeplinirea cu serviabilitate a sarcinilor primite

BENEFICII OFERITE

- salariu fix,
- bonusuri corelate cu activitatea depusa (buna organizare, buna dispozitie)
- telefon de serviciu
- decontul transportului in comun/scuter

Compania noastra, aflata in plin proces de extindere, are ca obiect de activitate consultanta in domeniul creditelor bancare. Ne-am facut remarcati prin prestarea unor servicii de calitate orientate catre necesitatile clientilor. Ne diferentiaza promptitudinea si profesionalismul cu care venim in intampinarea nevoilor, din ce in ce mai diversificate in domeniul bancar. Succesul este partenerul nostru fidel. Asteptam sa te alaturi noua!